Milevsku stačil k výhře nad Osekem jediný gól Hadáčka

MILEVSKO – Fotbalisté Milevska zažívají v posledních týdnech herně nejvydařenější část podzimu, což konečně přineslo i lepší výsledky a vzestup tabulkou. V neděli k dalšímu utkání přijel Osek, který měl vynikající vstup do sezony, ale v posledních kolech už to naopak taková sláva není a neuspěl ani ve městě vzduchotechniky. I bez Jana Marvana, který s Olešníkem utrpěl poranění ramene a měl by chybět do konce podzimní části, podali Milevšťáci další herně kvalitní výkon. Trápili se ale v koncovce. Po první půli vedli 1:0 brankou Jaroslava Hadáčka, ale ve druhé pětačtyřicetiminutovce Komárkem z přímého kopu i Bardovým pěkným obstřelem po individuální akci nastřelili dvakrát jen břevno.

V závěrečné dvacetiminutovce pak domácí trochu znervózněli, ale Osek si vytvořil v podstatě jen dvě šance – milevský brankář Pavel Dvořák, který hostům jednu z nich sám svým kiksem při rozehrávce také vytvořil, ale neinkasoval a mohl se radovat z tříbodového vítězství. K příštímu utkání zajíždějí Milevšťáci do Rudolfova.

FC ZVVZ Milevsko – TJ Osek 1:0 (1:0). Branka: 36. Hadáček. Rozhodčí: Brom – Peterka, Lepič. DFA: Miroslav Brož. ŽK: 0–3 (Blatský, Rybák, J. Říský). Přihlíželo 94 diváků.

Milevsko: Dvořák – Martin Hejl, Vakoč, J. Kosobud, M. Málek – Maršík, Komárek – Volf (85. P. Novotný), Sedlák (80. Kálal), Barda (90. M. Novotný) – Hadáček (88. Bártík).

Osek: Přibyl – Rybák, Carda, Blatský, Krejčí – Hosnedl, Hoch (53. Hájek), Brabec (74. Lávička), Kinkor – J. Říský, D. Říský.