Milevsko zakončilo soustředění nejtěsnější porážkou s divizním soupeřem

MILEVSKO – Fotbalisté FC ZVVZ Milevsko se od poloviny týdne připravovali na jarní část krajského přeboru na soustředění v Putimi, kde zakončili blok hrubé fyzické přípravy. Hned z Putimi se svěřenci kouče Miroslava Strnada přesunuli ke druhému přípravnému utkání na domácí umělku a přivítali divizní Sedlčany. Vyrovnané utkání zvládl sympaticky hrající tým z krajského přeboru se ctí. Hosté ze Sedlčan sice byli silnější v kombinaci, ale zejména po přestávce si své šance vytvořili také vzduchotechnici – Hadáčkovy pěkné pokusy hlavou ale letěly nad a přesně nemířil ani Barda. O výhře Tatranu tak rozhodl jediný gól z poloviny první půle, kdy Milevsko propadlo po útočné standardní situaci a hosté z protiútoku udeřili – 0:1.

Nyní už bude následovat pro fotbalisty oblíbenější herní část přípravy. Další přípravný zápas sehraje tým kouče Miroslava Strnada opět na domácí půdě, tentokrát v sobotu 22. února od 14 hodin proti Spartaku Příbram. Jarní část krajského přeboru začne v polovině března.

FC ZVVZ Milevsko A – TJ Tatran Sedlčany 0:1 (0:1). Rozhodčí: Ťupa. Bez karet. Přihlíželo 50 diváků.

Sestava Milevska: Dvořák – Volf, Kosobud, Vakoč, Málek – Maršík, Kálal – Sedlák, Marvan, Barda – Hadáček. Střídali Souček a Hejl.