Milevsko zakončilo sezonu skalpem divizních Sedlčan. Volf musel do nemocnice

MILEVSKO – Fotbalisté FC ZVVZ Milevsko sehráli v neděli 14. června poslední třetí přípravné utkání po koronavirové pauze. Na závěr sezony otočili nepříznivý vývoj s divizními Sedlčany. Za vytrvalého deště ještě diváci v první půli příliš šancí neviděli. Po přestávce začali lépe Středočeši a zaslouženě se ujali vedení, když v tísni odvrátila milevská obrana centr jen na zadní tyč, kde se prosadil Tomáš Řehák – 0:1. Zhruba po hodině hry se ale hra zase srovnala a Milevští na těžkém terénu dokázali výsledek dvěma góly kanonýra Jaroslava Hadáčka otočit. Hru oživili i nadějní dorostenci – po centru jednoho z nich Süsmilicha nejprve Hadáček vyrovnal a následně dokonal obrat opět hlavou, tentokrát po centru od Bardy. V závěru si další mladík Souček mohl připsat ještě pojistku, ale neproměnil samostatný únik na hostujícího gólmana.

Fotbalisté Milevska po koronavirové přestávce vyhráli všechny tři zápasy, navázali na podzimní formu a je velká škoda, že se na jaře nemohli poprat o horní patra krajského přeboru.

FC ZVVZ Milevsko – TJ Tatran Sedlčany 2:1 (0:0). Branky: 72. a 79. Hadáček – 59. Řehák. Přihlíželo 50 diváků. Rozhodčí: Němec.

Smolný závěr sezony

Jedinou kaňkou nedělní výhry nad Sedlčany bylo zranění Matěje Volfa, který musel v průběhu druhé půle vystřídat a s podezřením na otřes mozku mu posléze byla přivolána lékařská pomoc. Mladý středopolař byl odvezen záchrannou službou na pozorování do písecké nemocnice.

Výsledky po koronavirové pauze

Milevsko – Protivín (KP) 5:3 (0:2, 1:0, 4:1). Branky: Barda, Hadáček, Sedláček, Souček, vlastní.
Milevsko – Petrovice (I.B) 4:2 (3:1). Branky: Marvan, Hadáček, Volf, Sedláček.
Milevsko – Sedlčany (divize) 2:1 (0:0). Branky: Hadáček 2.