Milevsko vynulovalo Strakonice a zůstává stoprocentní

MILEVSKO – Třetí zápas, třetí vítězství! Přestože fotbalisty Milevska trápí v úvodu sezony zdravotní problémy a hráčů není nazbyt, start do krajského přeboru zvládli výborně a po třech kolech mají na kontě všech devět bodů. Naposledy si svěřenci trenéra Miroslava Strnada vyšlápli dnes na Strakonice, když ráz zápasu určil hned první poločas. Hrálo se de facto na jednu bránu a Milevsko vedlo po dvou brankách Jakuba Bardy – 2:0. Po změně stran se utkání herně srovnalo, Strakoničtí se zvedli a naopak domácím už se tolik nedařilo. Definitivní tečku tak přinesla až 83. minuta, kdy zdánlivě lehký centr vypadl hostujícímu brankáři Lízalovi přesně pod nohy střídajícího Kutila a ten jej pohodlně doklepl do brány – 3:0. Bonusem za třetí vítězství je také první čisté konto v sezoně, které pro gólmana Pavla Dvořáka uhlídal v 90. minutě výborně postavený Martin Novotný na brankové čáře.

Nyní čekají fotbalisty Milevska dva venkovní zápasy během jediného týdne. Ve vloženém kole jedou ve středu na půdu Táborska B a v neděli do Čimelic.

FC ZVVZ Milevsko – FK Junior Strakonice 3:0

(2:0). Branky: 17. a 22. (pen.) Barda, 83. Kutil. ŽK: 1–3 (Vakoč – Hovorka, Říha, Funda). ČK: 0–0. Rozhodčí: Izugrafov – Peterka, Mach. DFA: Vlastimil Šnajder. Přihlíželo 73 diváků.

Milevsko: Dvořák – Kálal, Vakoč, Marvan, Málek – Souček, Barda – Süsmilich (69. M. Novotný), Sedláček (63. Kutil), Přibyl (72. P. Novotný) – Hadáček (87. Mácha).

Strakonice: Lízal – Kostka, Šimek, Říha, Peroutka – Němeček, Zelenka, Petráň (55. Nosek), Čapek – Hovorka (85. Máška), Funda (84. Doležal).