Milevsko v „remízovém“ utkání těsně podlehlo divizionářům ze Sedlčan

MILEVSKO – Vyrovnanou podívanou nabídlo sobotní přípravné utkání fotbalistů Milevska (KP) proti Sedlčanům, které se připravují na jarní záchranářské boje v divizi. Na podzim získal druhý soupeř Milevska v rámci zimní přípravy pouze devět bodů v 15 zápasech. Utkání, ve kterém místy nechyběly emoce a na přípravné období nabídlo i pár ostřejších zákroků na obou stranách, začali lépe domácí a po faulu na Sedláčka proměnil ve 34. minutě penaltu Kortan – 1:0. Hosté ze Sedlčany ale ještě před pauzou po sérii drobných chyb v defenzívě Milevska důrazem ve vápně srovnali a po změně stran vyrovnané utkání přece jen překlopili na svou stranu – 1:2.

Nyní čeká Milevšťáky soustředění na Mozolově, kde absolvují od středy do soboty vrchol nabírání fyzické kondice. Soustředění završí sobotním zápasem v Příbrami proti Spartaku (19. února, 10).

FC ZVVZ Milevsko – TJ Tatran Sedlčany 1:2

(1:1). Branka Milevska: 34. Kortan (pen.).

Sestava Milevska: Michal Hejl – Kálal, Vakoč, Marvan, Málek – Přibyl, O. Kosobud, Süsmilich, Kortan – Hadáček, Sedláček. Střídali Bártík, M. Dvořák, F. Doubek a Souček.