Milevsko v domácí derniéře smázlo poslední Sezimák

MILEVSKO – Se sedmi zápasy bez porážky v zádech chtěli fotbalisté Milevska v posledním domácím utkání kalendářního roku potvrdit cenný bod ze hřiště druhého Protivína. V cestě jim stál dosavadní otloukánek soutěže – nováček Sokol Sezimovo Ústí, který byl před zápasem beznadějně poslední se třemi body a zdá se, že se po roce se soutěží zase rozloučí. Do nedělního zápasu ale Sokol vstoupil lépe, když šel hned v osmé minutě po zaváhání domácí obrany do vedení – 0:1. Milevští fotbalisté ale dál hráli svou kombinační hru, byli lepší a ještě do přestávky otočili stav. Po změně stran pak už zápas jasně ovládali, využívali místy až neuvěřitelných chyb v rozehrávce hostí a trestali dalšími třemi góly – 5:1.

Na hattrick neúspěšně útočili dvoubrankoví střelci Hadáček s Bardou a pátý gól dal v závěru po ofenzivním výletě stoper Vakoč. Podzimní část Milevsko zakončí v sobotu 16. listopadu dopoledne na hřišti rezervy třetiligového Táborska.

Neděle 10. listopadu
FC ZVVZ Milevsko – TJ Sokol Sezimovo Ústí 5:1 (2:1). Branky: 15. a 37. Hadáček, 48. a 63. (pen.) Barda, 83. Vakoč – 8. Sazma. Rozhodčí: Žurek – Žemlička, Peterka. DFA: Josef Vrzal. ŽK: 1–2 (Volf – Mrúz, Drs). Přihlíželo 88 diváků.