Milevsko si v přípravě zastřílelo proti Jistebnici

MILEVSKO – V pořadí už čtvrté přípravné utkání, druhé na domácí umělé trávě, sehráli fotbalisté Milevska v sobotu po obědě proti Jistebnici. Jak bývá v přípravě zvykem, oba týmy byly dost oslabené. Milevsko mělo celé utkání ve své režii a hned v úvodu po krásném Marvanově centru otevřel skóre Přibyl – 1:0. Střelecká stavidla se pak naplno zvedla po přestávce, kdy na hřiště přišel ve formě hrající Jakub Kortan. Mladý šikovný levák se podepsal pod všechny tři branky Milevska, když dvě sám dal a jednu vsítil Petřík z penalty po faulu na Kortana – 4:0. Pátý celek podzimní části béčkové skupiny I. A třídy na Milevsko nestačil, po změně stran se hrálo jen na jednu bránu a výsledek odpovídá průběhu střetnutí.

Další utkání sehrají vzduchotechnici v sobotu 25. února doma proti Meteoru Tábor (12), hned po nich se utkají obě rezervy. Pro Milevsko B půjde o první herní test.

FC ZVVZ Milevsko – 1. FC Jistebnice 4:0

(1:0). Branky: Kortan 2, Přibyl, Petřík (pen.). Rozhodčí: P. Pávec.

Sestava Milevska: Lalák – Pich, Vakoč, Kosobud, Kálal – Přibyl, Souček, Bártík, Imbr – Marvan, Petřík. Střídali Stejskal, Martin Hejl, Süsmilich, Kortan a Kutil.