Search
Close this search box.

MILEVSKO – Druhé přípravné utkání sehráli fotbalisté Milevska proti Tochovicím, které v minulé sezoně sestoupily z celostátní divize. Středočeši, v jejichž dresu nastoupil i známý exligový útočník Miroslav Slepička, se ukázali jako velmi kvalitní tým. Především dokázali velmi agresivně napadat a následně trestat chyby v rozehrávce Milevska. Nový hlavní trenér Tomáš Smrčina se Milevšťákům snaží vštěpit kombinační fotbal odzadu, což občas ještě může přinést porodní bolesti. Také „domácí“ vzduchotechnici, byť hráli stále ještě bez očekávaných členů základní sestavy brankáře Laláka, dále Volfa, Marvana nebo Filipa Hadáčka, ale předvedli sympatický výkon. Oba týmy si vytvořily dost brankových příležitostí, za stavu 2:3 Milevsko útočilo na vyrovnání, ale několik šancí v kýžený gól nepřetavilo a na druhé straně padl rozhodující čtvrtý gól – 2:4.

Nyní hrají vzduchotechnici ve středu 26. července na hřišti Sokola Sezimovo Ústí a v neděli 30. července pak opět v Božeticích přivítají Chýnov (17).

FC ZVVZ Milevsko – SK Tochovice 2:4

(1:2). Branky Milevska: Vakoč (pen.), Kortan. Rozhodčí: P. Pávec – Šika, Cihlář. Přihlíželo 40 diváků.

Sestava Milevska: Neužil – Pich, Vakoč, Peterka, Kotrba – Bártík, Souček – Kálal, Petřík, Kortan – Hadáček. Střídali Pešata – Miklavčič, Süsmilich, Martin Hejl, Imbr, Samec.