Search
Close this search box.

MILEVSKO – Bod berou, ale mohli získat všechny tři. Nedělní zápas proti Olešníku se pro milevské fotbalisty nevyvíjel dobře. Přestože hráli první čtvrthodinu na své útočné polovině, tak poté Marvan fauloval Lafatu a ve 21. minutě otevřel skóre z penalty hostující Robert Szó. Za stavu 0:1 skončila první půle. Stejně jako ve čtvrtek proti Strakonicím, také v neděli se ale Milevští po změně stran výrazně zlepšili a Olešník se prakticky jen bránil v bloku. Slušné šance měli už Kortan, jehož po individuální akci vychytal brankář Tomášek, a poté ještě Jaroslav Hadáček – jeho efektní patička skončila těsně mimo. Nakonec se ale právě Hadáček prosadil, když uklidil přímý kop svého jmenovce Filipa Hadáčka hlavou přesně k tyči – 1:1.

Také poslední minuty patřily domácím, ale další gól už tým trenéra Smrčiny nevstřelil, a tak se body mezi Milevskem a Olešníkem dělily. Sérii tří domácích zápasů v řadě zakončí Milevsko v sobotu 7. října od 16 hodin proti Rudolfovu.

FC ZVVZ Milevsko – FK Olešník 1:1

(0:1). Branky: 68. J. Hadáček – 21. Szó (pen.). Rozhodčí: Dimitrov – Hrušková, Pravda. ŽK: 4–2 (Marvan, J. Hadáček, Martin Hejl, Kálal – Toth, Szó). Přihlíželo 150 diváků.

Milevsko: Michal Hejl – Pich, Vakoč, Marvan, Martin Hejl (69. Baštýř) – Volf (60. Přibyl), Bártík – Souček (55. Kálal), Kortan, F. Hadáček – J. Hadáček.

Olešník: Tomášek – Vrážek (73. Knietel st.), Nohava, Kalášek, Vojta – Heller (73. Turek), Szó, Pavlík, Toth – Lafata (90. Píša), Beko (87. Knietel ml.).