Milevsko po přestávce přenechalo aktivitu Hradišti soupeři z I. B třídy

MILEVSKO – Duel dvou zcela rozdílných poločasů sehráli poslední únorovou neděli fotbalisté Milevska proti Hradišti. Soupeře z nejnižší krajské soutěže I. B třídy, kterého sháněli po odřeknutí jiného týmu až v týdnu na poslední chvíli, v první půli skoro nepustili ke slovu. Zápas se vyvíjel podle očekávaného scénáře – domácí tým svého soka z písecké městské části přehrával rozdílem dvou tříd, tedy přesně tak, jak by měla vypadat konfrontace krajského přeboru s I. B třídou. Přestože se vzduchotechnici trochu trápili v koncovce a mnoho dalších šancí zahodili, vyhráli úvodní pětačtyřicetiminutovku jasně 3:0. Góly vstřelili Sedlák, Komárek a Kosobud. Po přestávce se ale domácím hra úplně rozpadla. Nedůraz v obraně, špatné zajišťování v osobních soubojích, nedostatek pohybu, nepřesnosti na polovině soupeře – to všechno trápilo fotbalisty Milevska. Hosté z Hradiště

Hrozící ostudu zažehnal až v 73. minutě parádní ranou z přímého kopu opět Komárek. Domácí trochu zmátli gólmana soupeře, když se k míči postavili levák Málek a právě pravonohý Komárek. Místo rozehrávky svádělo spíše k zakončení levou nohou a vzduchotechnici také prodloužili zeď příhodně pro ránu Málka. Do míče se ale opřel Komárek a střelou na přední tyč překvapil brankáře. Milevsko porazilo Hradiště 4:2. Další přípravné utkání sehrají svěřenci trenéra Miroslava Strnada v sobotu 3. března na hřišti divizní Dobříše.

FC ZVVZ Milevsko – TJ Hradiště 4:2 (3:0). Branky: Komárek 2, Sedlák, J. Kosobud – Rybár, Mála. Rozhodčí: Ťupa. Přihlíželo 20 diváků.

jim byli rázem vyrovnaným soupeřem a vstřelili dvě zasloužené branky. Na 2:3 z pohledu hostí snížili Rybár a Mála.