Milevsko po bezbrankové remíze s Jankovem spílalo sudím

MILEVSKO – Přestože fotbalisté Milevska drží i po pátém utkání nové sezony neporazitelnost, už počtvrté utrpěli bodovou ztrátu za remízu, tentokrát hráli bez branek doma s Jankovem. Opticky vyrovnaný a nepříliš atraktivní zápas nabídl po jedné vyložené brankové příležitosti na každé straně – domácí Hadáček napálil z úniku jen tyč a na druhé straně vychytal Dvořák jankovského útočníka Šebelku. Domácí ale hlavně spílali sudímu Kotalíkovi za dvě situace z první půle. Ten nejprve s největší pravděpodobností odpustil Jankovu penaltu po zákroku na Hadáčka a poté hosty ušetřil i vyloučení, když Maršík vystihl chybnou rozehrávku Jankovských, píchl si míč kolem kapitána Loška a mohl postupovat sám na bránu. Stoper hostí zatáhl za záchrannou brzdu, ale viděl pouze žlutou kartu. Rozhodčí je však na hřišti pánem, takže se museli milevští fotbalisté smířit nejen s oběma Kotalíkovými verdikty, ale také s další bodovou ztrátou po zbytečné remíze. Další kolo sehrají v sobotu na půdě Českého Krumlova (16.30).

Neděle 8. září
FC ZVVZ Milevsko – SK Jankov 0:0 (0:0). Bez branek. Rozhodčí: Kotalík – Přibyl, Brom. DFA: Roman Bicek. ŽK: 3–2 (Hadáček, M. Málek, Volf – Lošek, Smékal). Přihlíželo 152 diváků.
Sestava Milevska: Pavel Dvořák – J. Kosobud, Vakoč, Petr, M. Málek – Komárek, Maršík – Volf, Barda, Kálal (70. Marvan) – Hadáček (64. Sedlák).