Milevsko osmi góly rozstřílelo Meteor Tábor

MILEVSKO – Jednoznačnou záležitostí s exhibičním výsledkem bylo čtvrté přípravné utkání fotbalistů Milevska, kteří si pozvali na poslední únorovou sobotu účastníka o patro nižší soutěže, šestý tým béčkové skupiny I. A třídy Meteor Tábor. Hosté nezačali špatně a v krušném počasí, kdy po většinu zápasu sněžilo, úvodních zhruba 20 minuty vydrželi odolávat. Zároveň se v Milevsku snažili hrát fotbal, čehož ale domácí vzduchotechnici stále dokola využívali, protože trápili soupeře aktivním napadáním, nutili ho k chybám a následně přidávali branky do otevřené obrany. Výsledkem bylo vysoké vítězství 8:0, pod které se hattrickem podepsal Hadáček a dvěma góly Přibyl. V závěru už Meteor odpadl a góly přidali rovněž Kálal, Sedláček a Kortan.

Poslední přípravné utkání sehrají fotbalisté Milevska v sobotu 5. března na hřišti Dobříše. Do sezony pak vstoupí o týden později v sobotu 12. března v Prachaticích.

FC ZVVZ Milevsko – FK Meteor Tábor 8:0

(3:0). Branky Milevska: 42., 44. a 68. (pen.) Hadáček, 19. a 67. Přibyl, 76. Kálal, 79. Sedláček, 84. Kortan. Rozhodčí: P. Pávec.

Sestava Milevska: Neužil – Martin Hejl, Vakoč, O. Kosobud, M. Málek – Marvan, Souček – Přibyl, Sedláček, Kortan – Hadáček. Střídali Pavel Dvořák – O. Novotný, Kálal a Bártík.