Milevsko i napodruhé odevzdalo všechny body Semicím

MILEVSKO – Po hodech přišel půst! Ani na druhý pokus fotbalisté Milevska nesplnili roli favorita proti nováčkovi ze Semic. Svěřenci trenéra Miroslava Strnada, kteří zejména ve druhé polovině přípravy podávali velmi kvalitní výkony a dávali spoustu branek, dnes vyšli z jarní premiéry na domácím přírodním trávníku střelecky úplně naprázdno. Semice vsadily na svůj poctivý způsob hry – organizovaně bránily a bojovností předčily možná o něco fotbalovější domácí manšaft. Gólem do šatny v závěru první půle poslal hosty do vedení Pavel Keclík, když z bezprostřední blízkosti doklepl do branky propadnuvší centr z pravé strany – 0:1. Po změně stran mohly skórovat oba týmy, třeba zakončení milevského Marvana skončilo na břevně, ale žádný jiný gól už nepadl a Semice získaly na úvod jara všechny body.

V příštím kole hrají Milevšťáci na trávníku Trhových Svinů (sobota, 15) a Semice se pokusí navázat na nedělní vítězství doma s Rudolfovem (sobota, 11.30).

FC ZVVZ Milevsko – FC AL-KO Semice 0:1

(0:0). Branka: 45. P. Keclík. Rozhodčí: Cigáň – Krčín, Vican. ŽK: 2–2 (Vakoč, Petřík – Zborník, Pohnán). Přihlíželo 100 diváků.

Milevsko: Michal Hejl – Kálal, Vakoč, O. Kosobud, Málek – Süsmilich (46. Hadáček), Souček (57. Stejskal) – Přibyl, Marvan (79. Martin Hejl), Kortan (74. Pich) – Petřík.

Semice: Dvořáček – P. Valach, Holub, Pohnán – Forman (60. Listopad), Blažek (90. Řezáč), J. Keclík, Zborník, Kačírek (79. Pšenička) – P. Keclík (86. Linhart), M. Valach (46. Veleman).