Milevsko doma v nervózní bitvě jen remizovalo s Třeboní

MILEVSKO – Doma vítězí, venku strádají. To platilo až do nedělního zápasu dvanáctého kola krajského přeboru. Jako den a noc jsou totiž zatím v letošní sezoně výkony fotbalistů Milevska a po prohře na hřišti silného Táborska B se chtěli vrátit zase na vítěznou vlnu v neděli doma s Třeboní. Tentokrát už to ale nevyšlo. Vzduchotechnici podali na těžkém terénu jeden z nejhorších domácích výkonů sezony, na hřišti se více jiskřilo, než hrál fotbal a nakonec se oba týmy rozešly smírně 1:1. Třeboň vsadila na bojovnost a nasazení a z penalty se v první půli Kubatou ujala vedení, ale ještě do přestávky vyrovnal po Petříkově centru Jaroslav Hadáček – 1:1. Po změně stran se z obou stran hlavně pořvávalo na rozhodčí, který minimálně v 75. minutě ušetřil třeboňského Jana Zavadila jasného vyloučení za oplácení, když v přerušené hře poslal Petříka strčením oběma rukama do hrudníku k zemi.

I proti jedenácti pak měl největší šanci rozhodnout střídající Ondřej Souček, ale jeho chytrá střela placírkou po zemi zpoza vápna skončila na tyči. Oba týmy si tak nakonec, po průběhu utkání zaslouženě, rozdělily po bodu. Další zápas čeká vzduchotechniky v sobotu 29. října na hřišti Týna nad Vltavou (14.30).

FC ZVVZ Milevsko – TJ Jiskra Třeboň 1:1

(1:1). Branky: 37. Hadáček – 23. Kubata (pen.). Rozhodčí: Albert – Dimitrov, Leiš. DFA: Karel Němeček. ŽK: 1–2 (Kosobud – Bicenc, Zavadil). Přihlíželo 100 diváků.

Milevsko: Dvořák – Kálal, Vakoč, Kosobud, Málek – Marvan (62. Souček), Maršík – Kortan (83. Pich), Petřík, Stejskal – Hadáček (71. Přibyl).

Třeboň: Kopecký – Zavadil (77. Hlubocký), Týnavský, Bartoš, Schneider – Matoušek (81. Ježek), Bicenc, Kubata, Radosta – Hromádka, Tůma.