Milevské výsledky o víkendu

St. Dorost- Slavie ČB 7-2
Výsledek vypadá jednoznačně ale první půle byla vyrovnaná sice jsme se dostaly do vedení ale pak jsem si po velké chybě nechaly vyrovnat a nabídly soupeři vyrovnat.. Do kabin se šlo za stavu 2-1. Druhá půle už byla v naší režii a po pěkných akcí jsem vedení navyšovaly až do konečné podoby.. Druhá půle snesla z naší strany vysoké parametry a jsem rád že jsme to konečně potvrdily góly…

Ml. dorost Milevsko – Slavie ČB 1:2 (1:0) dnešní zápas jde zhodnotit asi tak, že směrem dopředu jsme hráli poměrně dobře a na náš vkus jsme si vytvořili spoustu šancí, ale gól jsme dali jen jeden. ale směrem dozadu jsme hráli hrozně nezodpovědně a soupeř toho využil.

Starší žáci Strakonice Milevsko 5:3. V prvním poločase se nám dařilo s dobře hrajícím soupeřem držet krok a po brankách Kaleji a Švejdy jsme vedli 2:1. Po přestávce jsme měli velkou příležitost, ale pa jsme po chybách inkasovali 3 rychlé branky a bylo rozhodnuto. Mužstvo i přes obdržené branky podržel dobře chytající Novák

Junior mladší žáci 2:7(1:2)
Kluci odehráli jeden z dalších skvělých zápasů a oproti zápasům předtím stříleli branky. Máme obrovskou radost a chceme dát vítězit a hrát dobrý fotbal…

St. přípravka
FC PÍSEK C: FC MILEVSKO 5:11
Poměrně slušně kvalitní zápas. Písek nastoupil s dvěma pendly a brankářem z Áčka a bylo to určitě znát. Celé utkání jsme vedli o čtyři branky, ale bohužel jsme nebyli schopni odskočit na větší brankový rozdíl. Dnes neměli den naše opory, ale nahradili je jiní. A to je skvělé, že máme vyrovnaný tým, který se nespoléhá na individuální výkony, ale na kolektivní pojetí!

OP Ml. přípravek
Písek-Milevsko
Výsledek: 10:9 (4:4)
Branky: Zeman 3, Hradil 3, Bláha 2, Pich 1, Burda 1
Čekal nás další těžký zápas s těžkým soupeřem.
Dostali jsme na začátku dvě rychlé branky a domácí se dostali do vedení. Poté jsme dali 4 branky za sebou ale soupeř dokázal do poločasu vyrovnat.
Druhý poločas se nám vydařil od začátku kdy jsme dali tři branky během chvilky. Soupeř hrál skvěle a dotahoval nás. Ke konci to byl vyrovnaný zápas plný gólů kde soupeř vystřelil o gól navíc a vyhrál 10:9. Musím všechny pochválit kluci odehráli krásný zápas.

St. přípravka A KP
FC MILEVSKO:VIMPERK 6:7
Vyrovnaný zapas, kde jsme tahali celou dobu za kratší konec. Je škoda, že se nám nepovedlo v závěru vyrovnat. Nicméně dnes jsme si to po pravdě ani nezasloužili. Je to první prohra na jaře a jen doufám, že nám to prospěje. Je těžké motivovat kluky, když každý týden výrazně vítězi a po zápase už nemají ani radost.

St. přípravka A
Hradiště : FC Milevsko 6:8
Upracované vítězství. Sice jsme neustále vedli o gól, ale chyběla tomu dnes lehkost. Myslím, že se na nás podepsal i náročný program, kdy jsme odehráli tři těžká utkání během dvou dnů. Ve čtvrtek nás čeká Čížová, tak si snad na ni zpravíme chuť.

St. přípravka B
Vimperk : Milevsko
3:7
První zápas se nám velmi podařil, jak herně tak svou bojovnosti. Kluci přehráli soupeře a zaslouženě jsme zvítězili.

St. přípravka B
Hradiště: Milevsko
5:3
V druhém zápase jsme začali dobře, dostali jsme se do vedení, ale potom začal uradovat soupeř. Hradišti se podařilo vyrovnat a pridat 4 branky.
Nám se podařilo snížit na 2 brankový rozdíl, ale soupeř zaslouženě vyhrál. Kluci se nevzdali, ale dnes se nepodařilo zvrátit výsledek na naší stranu.