Milevské výsledky o víkendu

Vimperk – St Dorost 4-2 zápas se mi hodnotí těžce opět jsme nepodaly špatný výkon ale bohužel opět nás srazilo neproměňování šanci.. Je opravdu neskutečné co nedáme a naopak každá naše chyba je hned potrestána.. Věřím že příští týden se nám štěstí přikloní a sezonu ukončíme vítězně a rozloučíme se s klukama, kteří se budou posouvat do mužů.. Moc by si za svůj přístup vítěznou rozlučku zasloužily…

Ml. dorost Vimperk – Milevsko 7:0 (0:0) Dnes není co hodnotit. Výsledek je ostudný a to by si měli kluci uvědomit. A někteří hráči si sáhnout do svědomí, jak k tomu přistoupili. První poločas jsme drželi s domácími tak nějak krok, ale úvod druhého poločasu jsme absolutně nezvládli a vezlo se to s námi až do konce zápasu. Gratuluji domácím k vítězství v soutěži. Za týden nás čeká poslední zápas a doufám, že se se soutěži rozloučíme důstojně.

Milevsko st. žáci – Třeboň 4:3 na pokutové kopy. Proti třetímu týmu tabulky jsme odehráli vyrovnané utkání a nakonec zvítězili na pokutové kopy. I když jsme třikrát prohrávali, tak kluci zápas nevzdali a když v poslední minutě vyrovnal po přihrávce Pavla Kaleji Štěpán Peterka, prožili jsme si velkou sportovní radost, kterou si kluci určitě zasloužili.

KP St. přípravka A
FC MILEVSKO : Vimperk 7:5
Hradiště : FC Milevsko 2:5
Dnes bude krátké shrnutí. Oba zápasy jsme urvali nasazením i kvalitou, kdy jsme po celou dobu vedli. Zranil se nám brankář, takže ho museli nahradit hráči z pole. Jak Weber tak Polodna odchytali zápasy na výbornou. Dnes to byl poslední utkání kraje, kde jsme za cele jaro prohráli jediné utkání o gól z 18 kol. Teď nás už čeká jen dohrát okres.

St. přípravka OP
PISEK D:FC MILEVSKO 6:7
Dnes se utkal tabulkově první tým s druhým. Utkání bylo od první do poslední minuty vyrovnané. Soupeř ač byl výhradně složen z ročníku 2013 měl obrovskou kvalitu. Ne nadarmo skončil o víkendu na finálovém turnaji šestý v republice a trenér Martin Škulina odvedl velký kus práce. Nás dnes hodně svazoval fakt, že pokud dnes zvítězíme, staneme se s tříkolovým předstihem přeborníky okresu. To se nám dnes povedlo a teď bude jen třešnička na dortu, kdybychom soutěž vyhráli se samými výhrami.

OP starší přípravek
FC MILEVSKO : Kovářov 34:1
Kluci si dnes vyzkoušeli posty, na kterých běžně nenastupují např. brankáře atd. Zápas jsme odehráli o jednoho hráče v poli méně a i přesto si s chuti zastříleli. Z kluků po včerejším drama v Písku vše spadlo a náležitě si dnes titul OP v kabině užili.

St. přípravka B
Milevsko-Vimperk
6:1
Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem. Kluci měli spoustu šanci, které dokázali proměnit. Zasloužená výhra.

St. přípravka B
Milevsko – Hradiště
6:11
První poločas byl vyrovnaný 3:4
Kluci makali bojovali, i když byl soupeř narostlý. V druhém poločase i přes snahu a bojovný výkon celého týmu jsme nedokázali zápas zvrátit…