Milevské výsledky o víkendu

St. Dorost – Český Krumlov 1:4 (0:0) první poločas se hrál vyrovnaný a kvalitní fotbal z obou stran a výsledek byl 0-0 druhá půle pro nás nezačala dobře když jsme dostaly na 0-1 naštěstí se nám povedlo vyrovnat a měli jsem šanci po rohu skóre otočit.. Bohužel hned po této situaci jsem po naší velké chybě dostali laciný gól který určil ráz zápasu a do konce už jsme tahaly za kratší konec.. Je obrovská škoda že každá naše chyba je potrestána a my se na gól hrozně nadřem…

Ml. dorost Milevsko – Č. Krumlov 1:2 (0:0) po penaltách. Myslím že dnešní zápas byl dobrý, vyrovnaný a skončil spravedlivou remízou. Šance měly oba dva tymy, na můj vkus jich měl soupeř až dost, ale kluci hráli obětavě a ten bod si zasloužili. Chci poděkovat Štěpánu Peterkovi a Pavlu Kalejovi ze st. žáků ze nám hned po svém zápasu přijeli pomoct a hlavně Karlu Imbrovi, který pro ně dojel na otočku do Veselí.

KP st. žáci Veselí nad Lužnicí – FC ZVVZ Milevsko 7:3. Na hřišti prvního týmu jsme vedli v prvním poločasu překvapivě 2:1, ale bohužel se zopakovala situace z minulého týdny, kdy jsme inkasovali v poslední minutě prvního a v první minutě druhého poločasu a tím jsme zápas opět ztratili.

Mladší žáci:
Veselí nad Lužnicí-Milevsko 3:2.
Oboustranně kvalitní zápas, který měl náboj a bylo se celý zápas na co
dívat…Bohužel jsme opět neproměnili šance a zápas prohráli…

KP St. přípravka A
FC MILEVSKO : Meteor Tábor 19:4
Kluci hráli velmi dobře a soupeře od první do poslední minuty přehrávali. Výsledek odpovídá předvedené hře.

KP St. přípravka A
FC MILEVSKO : Veselí nad Lužnicí 6:3
Skvělý zápas od začátku do konce. Veselí hrálo velmi dobře a nedalo nám nic zadarmo. Pozitivem bylo, že jsme se po neproměněné penaltě za stavu 1:1 nesložili a v poslední 10ti minutovce strhli vítězství na naši stranu. Utkání se muselo všem divákům líbit. Díky jejich povzbuzování kluci ze sebe vyždímali maximum a po zápase si zakřičet oslavné cigicaga.

Starší přípravka B:
Milevsko : Meteor Tábor 6:4
S Metikem hrajeme vždy vyrovnaný a bojovný zápas. Podařilo se nám se štěstím vstřelit pár branek a to rozhodlo o celém zápase.

Starší přípravka B
Milevsko : Veselí nad Lužnicí
14:4
V našem druhem nedělním utkání to bylo od začátku o něčem úplně jiném. Kluci soupeře přehrávali a dokázali si připravit pěkné akce a následně spolehlivě zakončovat. Velmi dobrý zápas.