Milevské výsledky o víkendu

OP st. přípravka
FC MILEVSKO : Čížová 31:0
Úterní teambuilding se na dnešním zápase projevil. Kluci od první minuty bojovali a hlavně si zápas užili. Bylo super vidět kolektivní radost, když první branku vstřelil hrající brankář Šoule. Pochvalu zaslouží za vychytanou nulu Lukáš Polodna.

OP Ml. přípravka
Milevsko-Protivín
Výsledek: 11:2 (6:1)
Branky:
Zeman 2
Bláha 2
Burda 2
Pich 2
Matějková 1
Nováková 1
Hradil 1
Začátek utkání byl vyrovnaný. Dostali jsme rychlý gól ze kterého se brzy oklepali a dali jsme do poločasu několik branek.
Do druhého poločasu jsme šli s velkým vedením. Hosté zareagovali a dali brzkou branku. Zbytek druhého poločasu jsme podali velmi kolektivní výkon a po spoustě krásných branek jsme si došli pro vítězství.
Chtěl bych pochválit celý tým za bezvadný výkon.

KP St. přípravka A
Č. Krumlov : FC MILEVSKO 0:16
Jednoznačná záležitost od první do poslední minuty. Soupeř prakticky neohrozil naší branku.

Třeboň : FC MILEVSKO 3:6
Druhý zápas jsme odehráli bezprostředně po utkání s Krumlovem. I když výsledek tomu neodpovídá, zahráli jsme krásný kombinační fotbal. Je pravda, že místy se na hřišti i pěkně jiskřilo. Důležité je, že se na konec nikomu nic nestalo a kluci si mohou s chudí dát nedělní oběd.

Starší přípravka B:
Milevsko – Český Krumlov: 8:4 (3:2)
Dnes se klukům podařilo po výborném výkonu porazit ČK, který nás 2xporazil.1.polocas byl vyrovnaný, ale 2.polocas se nám podařilo ovládnout hru a přidat další góly. výborný výkon celého mužstva a hlavně střelec hatricku Jakeš Pavel.

Starší přípravka B Milevsko : Třeboň
7:5 (4:3)
Ke druhému dnešnímu utkání proti nám nastoupili o hlavu větší hráči, ale kluci se nebáli a pokračovali ve výborném výkonu. Znovu se prosadil hatrickovy střelec Pavel Jakeš, který dal 3 góly i v tomto utkání a v bráně nás podržel Dan Král.

KP Ml. Přípravka
Český Krumlov- Milevsko
Výsledek 17:4
Dnes kluci odehráli další skvělý zápas. Byli jsme po celý zápas lepším týmem na hřišti ale bohužel jsme neproměnili šance které jsme si vytvořili. Soupeř své šance proměnil a došel si pro vítězství.

KP Ml. Přípravek
Třeboň – Milevsko
Výsledek 12:3
Po zápase s Krumlovem jsme ihned nastoupili k dalšímu utkání s Třeboní. První poločas byl velmi vyrovnaný kdy byl poločas 3:3. Ve druhém poločase soupeř proměňoval šance a pohlídal si vítězství.

Mladší žáci: Milevsko – Meteor Tábor 4:5 na pen. (1:1). Branky Milevska: Janeček 2, Buzek, Kodad.
Hodnocení Ondřeje Jordána, trenéra Milevska: „Kluky musím pochválit, jak utkání odmakali, i když měl Meteor mnohem urostlejší a silovější tým. Nechali na hřišti všechno. Za stavu 2:4 už jsem si i já trochu myslel, že je nejspíš po zápase, ale kluci to nezabalili a ukázali se jako bojovníci. Dokázali srovnat na 4:4, a kdyby se hrálo ještě o pár minut déle, možná bychom i vyhráli. Nakonec rozhodovaly penalty, které jsme prohráli 7:8, ale ty už neřeším. I když nemáme takové výsledky, tak celé jaro ukazuje, že jdeme správnou cestou a udělali jsme kus práce, hrajeme dobrý fotbal. Smekám před svými svěřenci.“

St. žáci Milevsko- Meteor Tábor 2:3. Přestože Měl soupeř v prvním části zápasu více příležitostí, vedli jsme po dvou brankách Pavla Kaleji 2:1. Bohužel jsme inkasovali v poslední minutě prvního poločasu na 2:2. Stejně nám nevyšel začátek druhého poločasu a už jsme nedokázali vstřelit vyrovnávací branku.

Ševětín : St. Dorost 1:4
Do zápasu jsem vstoupily dobře a díky krásnému gólů Krále jsem šly rychle do vedení potom upravil na 0-2 Suchan a řekl si o první nominaci do áčka.. Druhá půle byla slabší kde nás 2x podržel gólman Masecek potom jsme přidaly dva góly ale po naší špatné malé