Milevské týmy skončily bez medaile, vyhrály Prachatice

MILEVSKO – Seriál mládežnických halových turnajů O pohár FC ZVVZ Milevsko dnes pokračoval kategorií dorostenců. Domácí oddíl nasadil tři družstva, nakonec ale ani jedno nedosáhlo na medailovou příčku. Velmi zajímavé boje přinesla skupina A, ve které se na devíti bodech sešla tři mužstva. Nakonec do semifinále postoupily Čimelice a Milevsko I, na Meteor Tábor I zbyl zápas o umístění. Milevská „jednička“ ale poté nestačila v semifinále na Meteor Tábor II a následně padla i v zápase o třetí místo s Čimelicemi. Turnaj opanoval Tatran Prachatice po vysoké finálové výhře 5:2 nad Meteorem II. Vzájemné utkání ve skupině přitom zvládli lépe fotbalisté z Tábora (1:0). Příští neděli 13. února se na stejném místě utkají mladší žáci (ročník 2009 a mladší).

emifinále: Meteor Tábor II – Milevsko I 2:0, Čimelice – Prachatice 1:3. O 9. místo: Dobrá Voda – Sepekov 1:0 na penalty. O 7. místo: Milevsko III – Milevsko II 3:1. O 5. místo: Meteor Tábor I – Jistebnice 3:1. O 3. místo: Čimelice – Milevsko I 2:0. Finále: Prachatice – Meteor Tábor II 5:2.

Konečné pořadí: 1. Prachatice, 2. Meteor Tábor II, 3. Čimelice, 4. Milevsko I, 5. Meteor Tábor I, 6. Jistebnice, 7. Milevsko III, 8. Milevsko II, 9. Dobrá Voda, 10. Sepekov.

https://www.youtube.com/watch?v=E1Gwh-BSuMk