Milevské derby o třetí místo ozdobil krásným gólem brankář Hejl. Vyhrál Meteor Tábor

MILEVSKO – Seriál mládežnických halových turnajů O pohár FC ZVVZ Milevsko dnes odstartovali v milevské sportovní hale nejstarší mládežníci – dorostenci. Domácí oddíl složil z mladšího a staršího dorostu celkem čtyři manšafty podle ročníků, dohromady se turnaje zúčastnilo dvanáct družstev rozdělených do dvou základních skupin. Hrálo se nejprve ve dvou skupinách po šesti a poté bez semifinále hned o umístění. Až do finále se opět dostal obhájce z Jistebnice, ale tam tentokrát podlehl smolnou brankou z poslední minuty Meteoru Tábor. Obě milevská družstva ze staršího dorostu, který je po podzimu na čele krajského přeboru, skončila druhá ve skupině a v derby se utkala o třetí příčku. Z vítězství se nakonec i díky kuriózní brance gólmana Michala Hejla přes celé hřiště radoval ročníkově mladší výběr, jenž nastupoval jako Milevsko I.

Nadstavbová část: O 11. místo: Sepekov – Dobříš II 2:0. O 9. místo: Milevsko III – Sedlčany 3:2 na penalty. O 7. místo: Slavia ČB – Vlašim 2:0. O 5. místo: Dobříš I – Milevsko IV 4:1. O 3. místo: Milevsko I – Milevsko II 2:0. Finále: Meteor Tábor – Jistebnice 1:0.

Konečné pořadí: 1. Meteor Tábor, 2. Jistebnice, 3. Milevsko I, 4. Milevsko II, 5. Dobříš I, 6. Milevsko IV, 7. Slavia ČB, 8. Vlašim, 9. Milevsko III, 10. Sedlčany, 11. Sepekov, 12. Dobříš II.