Milevská rezerva vedla od první minuty, přesto padla

MILEVSKO – Kompletním 20. kolem o víkendu pokračovala nejnižší krajská soutěž mužů I. B třída, skupina C. Fotbalisté Milevska B do svého utkání proti rezervě Meteoru Tábor vstoupili výborně a hned v první minutě se ujali vedení gólem Michala Mladého – 1:0. Kdo by v tu chvíli ale tušil, že půjde o jediný domácí zásah. Hosté z Tábora jinak měli v úvodu více ze hry a do přestávky Vojtěchem Sedláčkem vyrovnali – 1:1. Po změně stran pak domácí vzduchotechnici drželi míč častěji na svých kopačkách, měli optickou převahu, ale do šancí se příliš nedostávali. Jejich pokusy sbírali často už zkušení stopeři hostí. Trest pak přišel v 73. minutě, kdy měli Táboráci jednu z ojedinělých šancí, ale hned si s ní porazili chladnokrevně a Tomáš Dařena střelou levou nohou na přední tyč zajistil všechny body pro Meteor Tábor B – 1:2.

FC ZVVZ Milevsko B – FK Meteor Tábor B 1:2

(1:1). Branky: 1. Michal Mladý – 23. Sedláček, 73. Dařena. Rozhodčí: Švec – Juráň, Tanáč. ŽK: 1–0 (Čanda). Přihlíželo 50 diváků.

Milevsko B: Pešata – P. Peták, F. Milaberský, Buriánek, Keřka (67. Baštýř) – Michal Mladý, N. Homziak, Čanda, Martin Mladý – Brož (76. Law), Jakeš.

Meteor Tábor B: Včelák – Lorenc (69. Sokol), Nedvěd (46. Pekárek), Bartáček, Sedláček, Mrzena, Svorad, Kopnický (46. Dařena, 91. Dvořák), Syrovátka (39. Hera), Färber, Benedikt.