Milevská rezerva si proti Kestřanům zastřílela

MILEVSKO – Rezerva Milevska o minulém víkendu přivezla cennou výhru 4:1 ze Soběslavi a doma proti třináctým Kestřanům jí dnes povinnost velela přidat další tři body do tabulky. Za očekávaným průběhem vykročili milevští mladíci správnou nohou a po dvou hezkých gólech Sedláčka s Brožem vedli 2:0, ale hned po druhé vstřelené brance udeřilo i na druhé straně z pokutového kopu, bezpečně proměněného Markvartem – 1:2. Hra se na chvilku opticky srovnala, ale ke konci úvodní pětačtyřicetiminutovky domácí začali zase dominovat. Doubek orazítkoval břevno a do šatny se pak prosadil pěknou střelou svou slabší pravačkou Imbr – 3:1. Podruhé už se Kestřany na kontakt nedostaly a Milevsko nakonec potvrdilo vítězství dalšími góly v závěrečné půlhodině, až se výsledek dostal do tenisové podoby 6:2.

FC ZVVZ Milevsko B – FK IPD service Kestřany 6:2

(3:1). Branky: 77. a 89. M. Dvořák, 10. Sedláček, 24. Brož, 44. Imbr, 65. Michal Mladý – 25. Markvart (pen.), 67. Volf. Rozhodčí: Šťastný. Přihlíželo 60 diváků.

Milevsko B: Neužil – P. Novotný, Bulín, F. Milaberský (80. Miklavčič), Keřka – Michal Mladý, F. Doubek, Imbr, Brož – Sedláček (75. Jaroslav Suchan), M. Dvořák.

Kestřany: D. Štefan – Hronek, Drahoš, Volf, Lebeda – M. Štefan, Keclík, Kinský, Karásek (75. Reichl) – Markvart, Voráček.