Milevská rezerva se vrátila na vítěznou vlnu, hattrickem pomohl pendl Sedlák

MILEVSKO – Po dobrém vstupu do sezony čekali fotbalisté Milevska B poslední čtyři zápasy na další vítězství. Dočkali se až v nedělním domácím utkání proti desáté Březnici, kterou smázli 4:0. Nováček soutěže rozhodl o svém vítězství prakticky už v první půli, kterou vyhrál 3:0. Prosadili se Filip Milaberský a poté dvakrát pendl z krajského A týmu Lukáš Sedlák, který nemohl naskočit v sobotu za áčko v Rudolfově (2:2), tak pomohl alespoň rezervě o den později. Po změně stran už bylo k vidění na obou stranách hodně nepřesností a moc líbivý fotbal se nehrál, ale domácí vzduchotechnici přece jen přidali ještě jeden gól. Po akci Květa zkompletoval svůj hattrick pěknou technickou střelou zpoza vápna opět Sedlák – 4:0.

Milevsko B – Březnice 4:0 (3:0). Branky: 18., 41. a 55. Sedlák, 8. F. Milaberský.

Sestava Milevska B: Hron – Martin Hejl, Mácha, Bulín, Š. Komárek – Jakeš, F. Milaberský, Süsmilich (76. Voj. Charypar), V. Květ (67. Reiniš) – Sedlák, Kutil.

I. B třída, skupina C – výsledky 11. kola: Planá nad Lužnicí – Řepeč–Opařany 6:2, Želeč – Mladá Vožice 2:1, Mirovice – Hradiště 2:4, Větrovy – Chotoviny 3:1, Sepekov – Božetice 2:0, Chyšky – Kluky 1:1, Milevsko B – Březnice 4:0.

Program 12. kola: Sobota 26. října: 14.30 Chotoviny – Březnice, Větrovy – Želeč, Řepeč–Opařany – Sepekov, Kluky – Mirovice, Mladá Vožice – Planá nad Lužnicí, Božetice – Chyšky. Neděle 27. října: 14.30 Hradiště – Milevsko B.