MILEVSKO – Milevsko B, které bude muset na jaře hodně zabrat, aby uhájilo příslušnost v krajské I. A třídě i pro příští sezonu, v sobotu sehrálo své první přípravné utkání. Tým, který se před začátkem sezony po odchodu současného trenéra Čimelic Tomáše Smrčiny a několika hráčů sestavy takřka rozpadl, na podzim bojoval sám se sebou. Až ke konci podzimní části posbírali svěřenci Jiřího Hadáčka devět bodů, které jim aspoň udržely reálnou naději v boji o záchranu. Na jaře by měli dostávat výrazný prostor v béčku vzduchotechniků i místní dorostenci, ale ti absolvují o tomto víkendu soustředění, a tak pro zápas proti Putimi k dispozici nebyli. Rezervu proto doplnili zejména mladší hráči z A týmu včetně jejich trenéra Miroslava Strnada, který stál na lavici po boku Jiřího Hadáčka.

Domácí mladíci, doplněni o jednačtyřicetiletého Masopusta a jednatřicetiletého Komárka, měli od úvodních minut výraznou převahu, ale v koncovce byli hodně nepřesní. V první půli se prosadil z mnoha šancí jen Starý – 1:0. Až po změně stran přidali Milevští i efektivitu a odevzdanému soupeři nasázeli dalších sedm branek – 8:0! V ofenzivě řádilo zejména duo z Petrovic – Lukáš Sedlák dal tři góly, Jaroslav Paták dva. Putim provizorního brankáře Milevska Václava Máchu, jindy stopera, prakticky neohrozila. A když už výjimečně ano, počínal si vytáhlý mladík bezchybně.

FC ZVVZ Milevsko B – TJ Sokol Putim 8:0 (1:0). Branky: Sedlák 3, Paták 2, Starý, Alexa, P. Komárek. Bez karet. Rozhodčí: Ťupa. Přihlíželo 30 diváků.