Milevská rezerva podlehla nejhoršímu týmu soutěže

MILEVSKO – Na umělé trávě v Milevsku se v nedělním utkání 13. kola I. A třídy utkaly rezervy dvou celků, jejichž áčka nastupují v nejvyšší krajské soutěži. Domácí vzduchotechnici hostili Jindřichův Hradec. V krajském přeboru tým od Vajgaru prohání vedoucí Želeč a Milevsko se naopak po sérii nezdarů začíná strachovat o záchranu. U béček je ale situace opačná. Vzduchotechnici patří do horní poloviny tabulky, Hradec byl před utkáním jasně poslední. Favorit nedělního zápasu byl tedy jasný, ale samotný průběh tomu vůbec neodpovídal. Hosté v úvodu přečkali pár domácích závarů, pak převzali aktivitu na své kopačky a po necelé půlhodině vedli o tři branky – 0:3.

Zanedlouho ještě snížil zkušený Masopust, ale další gól už Milevšťáci nepřidali. Po přestávce měli mírnou převahu i několik brankových příležitostí, nicméně místo kontaktního gólu přišel v 72. minutě protiútok, ze kterého Jindřichův Hradec definitivně rozhodl a uzavřel výsledek na konečných 1:4. Z Milevska si tak odvezl nečekané body a slaví teprve druhou výhru sezony.

FC ZVVZ Milevsko B – FK Jindřichův Hradec 1910 B 1:4 (1:3). Branky: 33. Masopust – 13. a 72. Horák, 25. Princ, 28. Beneš. Rozhodčí: Koranda – Rinth, Dvořák. ŽK: 2–3 (Skalický, Masopust – Němec, Princ, Votava). Přihlíželo 40 diváků.