Milevská jarní neporazitelnost skončila v Jankově, příslibem výkon mladíků

JANKOV – Bez tří hráčů základní sestavy, z toho dvou zkušených obránců Jiřího Kosobuda a Martina Petra, přišli fotbalisté Milevska v nedělním utkání 20. kola krajského přeboru na hřišti Jankova o jarní neporazitelnost. Absence klíčových beků se projevila zejména v první půli, kdy se sice Jankov ujal vedení zcela zaslouženě, protože dobře kombinoval a měl převahu, ale oba góly vstřelil paradoxně po jednoduchých centrech a nedůsledném pokrývání domácích střelců milevskými zadáky – 0:2. Po změně stran už svěřenci kouče Miroslava Strnada neměli co ztratit a rázem vypadalo utkání úplně jinak. Milevští měli za druhý poločas možná pět tutových šancí, dvakrát nastřelili tyč, ale na víc než porážku 2:4 to nestačilo.

Na hřiště se v závěru dostali také dorostenci z lavičky a jejich výkon byl jedním z milevských pozitiv jinak nepříliš vydařeného nedělního odpoledne – Richard Bártík si dokonce vykoledoval penaltu na svou osobu, ze které v závěru Komárek uzavřel výsledek – 2:4.

Neděle 7. dubna
SK Jankov – FC ZVVZ Milevsko 4:2 (2:0). Branky: 56. (pen.) a 64. Šebelka, 19. Popelka, 37. Beránek – 62. Sedlák, 90. Komárek (pen.). Rozhodčí: Reisner – Krčín, Havlík. DFA: Michal Řezáč. ŽK: 0–1 (Barda). Přihlíželo 148 diváků.