Lukáš Prášek nasázel čtyři branky za poločas

SEPEKOV – Sérii tří přípravných zápasů proti tradičním soupeřům odstartovali fotbalisté Milevska B (I. A třída) poslední červencovou neděli na hřišti Sepekova (I. B třída). V zimě se radoval tým z vyšší soutěže z výhry 4:0, tentokrát byl rozdíl mezi oběma soupeři ještě mnohem propastnější. Začátek vypadal vcelku vyrovnaně, po první půli vedlo Milevsko 3:1, ale po změně stran už domácí Sepekov úplně odpadl a inkasoval dalších šest branek – 9:1. Za vzduchotechniky do utkání nastoupili také dva hráči, které trenér František Doubek zkouší v přípravě – dvacetiletý Pavel Tien Nguyen z FK Olympie Týn nad Vltavou a stejně starý Radek Šťastný z FC Bechyně, který se hned uvedl dvěma góly. Hlavní pozornost na sebe ale strhl Lukáš Prášek. Loňský dorostenec do zápasu naskočil až po přestávce a stihl nasázet čtyři branky.

TJ Sokol Sepekov – FC ZVVZ Milevsko B 1:9 (1:3). Branky: M. Koutník – L. Prášek 4, Šťastný 2, Pinc, Římanek, Brož. Rozhodčí: Ťupa. Přihlíželo 30 diváků.
Sepekov: Mašek – Matěja, Baloun, L. Hadáček, L. Koutník – J. Bolek, Kašpar, M. Kotrba, M. Koutník – Novák, Tupý. Střídali M. Doubek a Brůžek.
Milevsko B: Vanýsek – O. Dvořák, Mácha, Martin Hejl, Š. Komárek – Tien Nguyen, Pinc, Kálal, Římanek – Šťastný, Jakeš. Střídali Mára, Brož, L. Prášek a Reiniš.