Krajské Milevsko po pauze smázlo suveréna I. A třídy

MILEVSKO – Příprava je v plném proudu! Už čtvrté a předposlední přípravné utkání odehráli fotbalisté Milevska v sobotu 29. února proti Týnu nad Vltavou. Tamní Olympie je suverénním vládcem krajské I. A třídy, když na podzim dvanáctkrát vyhrála a jen jednou remizovala. Touží tak po postupu mezi krajskou elitu. Na milevské umělce ale Týnští tvrdě narazili. Domácí svěřenci trenéra Miroslava Strnada je zejména po přestávce jasně přehrávali, a přestože vyprodukovali několik zbytečných chyb ve finální fázi, nasázeli do sítě soupeře pět branek – 5:1. Dvakrát se trefil Volf a po jednom gólu přidali Barda, Sedlák a Marvan.

Příští sobotu 7. března Milevsko hostí v generálce dalšího účastníka I. A třídy, tentokrát z opačného pólu tabulky – poslední Veselí nad Lužnicí (14). Jarní část krajského přeboru začne v polovině března.

FC ZVVZ Milevsko A – FK Olympie Týn nad Vltavou 5:1 (1:0). Branky: Volf 2, Barda, Sedlák, Marvan. Rozhodčí: Němec. Bez karet. Přihlíželo 80 diváků.

Sestava Milevska: Hron – Hejl, Vakoč, Kosobud, M. Málek – Maršík, Volf – Sedlák, Barda, Kálal – Marvan. Střídali Souček, Bulín a P. Novotný.