Infarktový závěr neměl vítěze, Milevsko přišlo o výhru nad Osekem v poslední minutě

MILEVSKO – Už popáté za sebou fotbalisté Milevska na domácím trávníku pouze remizovali, nedělní nepříliš pohledné utkání dvou sousedů v tabulce mezi vzduchotechniky a Osekem skončilo 1:1. Ani jedno z obou mužstev nepodalo optimální výkon. Když navíc v 70. minutě po zaváhání milevské obrany vychytal gólman Dvořák oseckého Marouška a o šest minut později se na druhé straně snesl centr střídajícího milevského dorostence Hrubce pouze na břevno, spělo utkání k bezbrankovému konci. V závěru se ale začaly dít věci. V 88. minutě se po Hejlově centru opět prosadil fantom posledních zápasů Martin Petr, který před týdnem vystřelil v 87. minutě přesnou hlavičkou cennou remízu s Krumlovem – 1:0. Radost, která propukla na domácí střídačce, ale tentokrát trvala jen dvě minuty. V 90. minutě totiž tečoval Blatského střelu ze standardní situace mimo Dvořákův dosah Jan Hoch a vyrovnal na konečných 1:1.

Vzduchotechnici soupeře ze Strakonicka doma neporazili ani na třetí pokus, od sestupu z divize s ním hráli před vlastními fanoušky loni také 1:1 a předloni 2:2.

FC ZVVZ Milevsko – TJ Osek 1:1 (0:0). Branky: 88. Petr – 90. J. Hoch. Rozhodčí: Peterka – Krauskopf, Šafránek. DFA: Roman Bicek. ŽK: 1–0 (M. Novotný). Přihlíželo 80 diváků.
Milevsko: Pavel Dvořák – Martin Hejl, Vakoč, J. Kosobud, M. Novotný (72. Hrubec) – Maršík, Petr – P. Novotný, Marvan (86. Kálal), M. Málek – Petr Dvořák (58. Paták).
Osek: Kozlík – Krejčí, Blatský, Carda – Brabec, Mráz, Kroupa, Hosnedl, Benda – J. Hoch, Maroušek (85. Lávička).