Milevsko B zachraňovalo remízu se Sepekovem na poslední chvíli

SEPEKOV – Protože se v sobotu 5. srpna v místním kostele žení sepekovský útočník Jan Staněk, sehráli fotbalisté Sepekova a Milevska B přípravné utkání netradičně už v pátek. Rezerva FC ZVVZ, která odehrála svůj vůbec první zápas letní přípravy, navíc pod vedením nového trenéra Františka Doubka, v Sepekově nastoupila v kombinovaném složení se čtyřmi dorostenci, protože A mužstvo hrálo ve stejném termínu generálku na start krajského přeboru proti Sokolu Sezimovo Ústí. Sepekovu zase ze stejného důvodu chyběl trenér, protože Martin Petr kromě koučování Sokola sám nastupuje jako hráč za milevský A tým a ve zmíněném mači dokonce skóroval. Zápas v Sepekově směřoval po celou druhou půli ke konečnému výsledku 3:2 pro domácí, který platil už o poločasové přestávce, ale hosté z města vzduchotechniky poslední akcí zachránili aspoň remízu. Záložník Milevska Jakub Hubáček, který je v FC ZVVZ na zkoušce z Oslova, korunoval svůj dobrý výkon a k asistenci na Charyparův gól přidal v 90. minutě ještě branku na konečných 3:3.

TJ Sokol Sepekov – FC ZVVZ Milevsko B 3:3 (3:2). Branky: 21. a 31. J. Bolek, 42. Tupý (pen.) – 16. Skalický, 27. Charypar, 90. Hubáček. Rozhodčí: L. Kosobud (1. poločas), M. Kosobud (2. poločas). Přihlíželo 30 diváků.

Sepekov: Mašek – V. Doubek, M. Kosobud, Baloun, Palus – J. Bolek, Kašpar, L. Hlavín, L. Koutník – Tupý, M. Koutník. Střídali L. Kosobud, A. Hlavín, P. Novák, J. Doubek, Matěja a Šťastný.

Milevsko B: Mára – Petřík, Mácha, Masopust, Červenka – Hrubec, D. Milaberský – Charypar, Skalický, Hubáček – Csanda. Střídali Š. Komárek a Bareš.