Fotbal – I. A třída, skupina A

Milevská rezerva málem promrhala tříbrankový náskok

To byly nervy! Fotbalisté Milevska B, tradičně posíleni o pár hráčů z A týmu, si připsali teprve čtvrté vítězství v sezoně, ale jejich cesta k zisku tří bodů nebyla jednoduchá. Nechybělo mnoho a svěřenci trenéra Jiřího Hadáčka promrhali tříbrankový náskok. Domácí byli od začátku lepší, zejména v první půli svého soupeře přehrávali jak agresivitou, tak kombinací, takže nebylo divu, že vedli 2:0. Skóre nejprve otevřel po individuální akci Lukáš Sedlák a druhý gól si vstřelil sám nešťastný táborský obránce Lukáš Janovský po Sedlákově rohovém kopu – 2:0. A když ve 49. minutě zvýšil Pavel Novotný hlavou už na 3:0, zdálo se být rozhodnuto. Pak se ale milevský stroj zadrhl, domácí tým začal kazit jednoduché přihrávky, navíc doplatil na úbytek sil a táborský Meteor začal stahovat. Dvě branky vsítil mladý útočník Michael Ševčík, ale vyrovnání už se jeho tým nedočkal, a tak zůstaly všechny body ve městě vzduchotechniky. Milevsko B se odpoutalo ode dna tabulky a k příštímu utkání zajíždí v neděli do Chýnova.

Zdroj: http://www.jcted.cz/milevske-noviny/milevsko-b-si-proti-meteoru-tabor-zahravalo-se-zdravim-kardiaku/

FC ZVVZ Milevsko B – FK Meteor Tábor 3:2 (2:0). Branky: 22. Sedlák, 39. vlastní (Janovský), 49. P. Novotný – 62. a 80. Ševčík. ŽK: 0–2 (Fiala, Kučera). Rozhodčí: Nedvěd – Kříž st., Svoboda. DFA: Jan Hanzal. Přihlíželo 50 diváků.

Milevsko: Mára – M. Novotný (74. D. Milaberský), Mácha, Masopust, P. Komárek – P. Novotný, Skalický – Csanda (81. Šimák), M. Málek, Pinc – Sedlák.

Meteor Tábor: Šedivý – Pilař, Kučera, Färber, Janovský – Bartáček (51. Pípal), Fiala, Lorenc (74. Štumfol), Varačka – Scheufler (70. Švejda), Ševčík.