7. TJ Sokol Planá nad Lužnicí
8. Sokol Křemže
9. FK Meteor Tábor
10. FC Bechyně

MILEVSKO – Poslední díl letošního ročníku mládežnických halových turnajů O pohár FC ZVVZ Milevsko obstarali v neděli 25. února ve sportovní hale mladší žáci. Prvenství na letošním turnaji nakonec obhájili fotbalisté Strakonic, kteří se radovali v kategorii mladších žáků i loni. Strakonický Junior byl suverénní už v základní skupině a vítězství si zasloužil. Velmi dobře si ale vedly rovněž oba milevské týmy, které se ze základních skupin probojovaly do semifinále, kde však narazily samy na sebe. Áčko nakonec skončilo třetí a béčko ve finále statečně odolávalo i díky nejlepšímu brankáři turnaje Marku Vrchotovi favorizovaným Strakonicím. Nakonec ale v jejich prospěch přece jen rozhodl penaltový rozstřel. Milevští trenéři Michal Němec, Matěj Volf a Daniel Král byli s výkony svých svěřenců i zisky dvou pohárů za umístění na stupních vítězů spokojeni, byť nakonec prvenství putuje opět po roce k řece Otavě. Milevský Milan Ferko a strakonický Petr Baloušek se sešli na devíti brankách, tak jim pořadatelé individuální ceny rozdělili – tu za nejlepšího střelce si odnesl Ferko a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Baloušek. Ceny předávali místostarostka Milevska Markéta Honzíková a člen výboru FC ZVVZ Milevsko Jaroslav Smrt.

Skupina A: 1. Milevsko A, 2. Hradiště, 3. Vlachovo Březí, 4. Planá nad Lužnicí, 5. Bechyně.
Skupina B: 1. Strakonice, 2. Milevsko B, 3. Petrovice, 4. Křemže, 5. Meteor Tábor.

Nadstavbová část
Semifinále: Milevsko A – Milevsko B 0:1 na penalty, Strakonice – Hradiště 3:0. O 9. místo: Bechyně – Meteor Tábor 1:3. O 7. místo: Planá nad Lužnicí – Křemže 1:0 na penalty. O 5. místo: Vlachovo Březí – Petrovice 1:0. O 3. místo: Milevsko A – Hradiště 4:1. Finále: Milevsko B – Strakonice 0:1 na penalty.