Search
Close this search box.

Petřík Daniel (penalta) 16.

Dobal Vladimír 27.

Gondek Tomáš 49.

Petřík Daniel 67.

Petřík Daniel (penalta) 72.

Číslo utkání: 2023310A1A0406. Rozhodčí: Krčn Jan – Brych Jiří, Petričák Daniel. Hřiště: Týn/Vlt.. Diváků: 120.

FK Olympie Týn nad Vltavou – FC ZVVZ Milevsko 2:3 (1:1). Branky: 27. Dobal, 49. Gondek – 16. (pen.), 67. a 72. (pen.) Petřík. Rozhodčí: Krčín – Brych, Petričák. ŽK: 6–7 (Meidl, Podhradský, Mezera, Dobal, Stoklasa, Gondek – Marvan, Martin Hejl, Kálal, F. Hadáček, Volf, J. Hadáček, Michal Hejl). ČK: 1–1 (trenéři 92. Mareš – 92. Smrčina). Přihlíželo 120 diváků.
Týn nad Vltavou: Kubík – Stoklasa, Meidl, Pícha (39. Mezera), Gutwirth, Podhradský, Brom, Račák, Hudeček, Gondek (85. Procházka), Dobal.
Milevsko: Michal Hejl – Martin Hejl (68. F. Hadáček), Vakoč, Marvan, Kotrba – Volf – Souček (61. Kálal), Bártík (55. Süsmilich, 96. Samec), Kortan – J. Hadáček (85. Pich).

Trenér Milevska Tomáš Smrčina
Byli jsme šťastnější, velmi cenné body
Myslím, že jsme tentokrát byli spíš šťastnější, protože v prvních dvou zápasech jsme podle mě podali lepší výkon. Týn hrál velmi dobře a dělal nám problémy. Mysleli jsme si, že nám jejich velké hřiště bude vyhovovat, chtěli jsme si ho udělat ještě větší do délky, aby se nedostávali jejich hráči po nákopech za naši obranu, ale naopak jsme měli daleko k soupeřům v meziprostorech před obránci. Týn se nebál hrát i pod tlakem po zemi a my jsme s tím měli problémy. Po našem zisku jsme dost často rychle míč odevzdali a nedostávali jsme se tolik do hry. Od domácích jsme se několikrát nechali zatlačit zbytečným couváním v krajích, kdy jsme špatně přebírali hráče. Z takového zápasu jsou pro nás body cenné.
Co se týče těch emocí, první poločas byl v pořádku, po přestávce se to trochu zvrtlo. Penalty byly obě jasné, což se jde podívat na videu, ale domácím se nelíbil nějaký souboj na polovině, který tomu předcházel. Na záznamu je slyšet, jak rozhodčí říká, že se drželi vzájemně. Nicméně do toho bych se nechtěl pouštět. Měl jsem z toho závěru špatný pocit, protože myslím, že takové věci a emoce do fotbalu nepatří.