Fotbalová příprava: V přestřelce tahalo za delší konec provazu Milevsko B

MILEVSKO – Fotbalisté milevského B týmu zatím v přípravě nepoznali hořkost porážky a vyhráli i své třetí přátelské utkání. V nedělní přestřelce proti Sepekovu ale nenavázali na celkem slušný výkon z minulého týdne proti Chyškám, které porazili jasně 6:1, a přestože si připsali celkem přesvědčivé vítězství 6:3, trenéru Františku Doubkovi udělaly zejména chyby v defenzivní činnosti velké vrásky na čele. Po první půli ještě byl stav 1:0, ale druhý poločas se změnil doslova v gólové šílenství. Jak Milevšťáci, tak fotbalisté Sepekova se příliš nesoustředili na obranu a pouštěli své soupeře do velkého množství šancí, což se projevilo i na výsledném stavu. Domácí vzduchotechnici si stále udržovali jedno až dvougólový náskok a nakonec zvítězili 6:3. Dvě branky ze tří vstřelil Sepekov z pokutových kopů, když Milevšťáci udělali chyby v rozehrávce a brankář Vanýsek, který naskočil až o přestávce, hasil protiútoky jen za cenu faulů – 6:3.

Milevští tak v přípravě potřetí vyhráli, ale před startem jarní části I. A třídy je čeká ještě hodně práce. Příští víkend už je na programu generálka – v sobotu 16. března od 15 hodin nastoupí proti Kovářovu. Sepekovští muži si zahrají od 11 hodin proti milevskému staršímu dorostu.

FC ZVVZ Milevsko B – TJ Sokol Sepekov 6:3 (1:0). Branky: Pinc 2, F. Milaberský, Jakeš, Kálal, Byrtus – L. Hadáček 2 (1 z pen.), Tupý (pen.). Rozhodčí Michal Jaroš.