Search
Close this search box.

MIROVICE – Podzimní část sezony je u konce a poslední utkání mají za sebou také fotbalisté Mirovic, kteří v sobotu 11. listopadu poměřili síly s Milevskem. Hostům s čtyřiadvaceti body patřila pátá příčka. Celek trenéra Michala Čadka byl se ztrátou šesti bodů osmý. V úvodu měli navrch hosté a než se Mirovice stačily rozkoukat, prohrávaly 0:2. Rychlé vedení Milevsko ukolébalo a hráči si nejspíš mysleli, že to půjde samo. To byli ale na omylu a domácím se po gólech Matěje Štochla a Jakuba Převrátila podařilo srovnat. Druhá půle začala velkou šancí svěřenců trenéra Tomáše Smrčiny, kteří sice měli převahu, ale bez gólového výsledku. To Mirovice byly efektivnější. Nejdříve šly do vedení díky Michalu Hulešovi a o chvíli později skvělou samostatnou akci Matěje Štochla zakončil Tomáš Vondrák. Závěr zápasu už si domácí zkušeně pohlídali a zapsali šestou výhru sezony.

SK Mirovice – FC ZVVZ Milevsko 4:2 (2:2)
Branky: 20. M. Štochl, 25. J. Převrátil, 64. Huleš, 76. Vondrák – 12. Souček, 18. Přibyl
Rozhodčí: Kaštánek – Dunovský, Hanzlíková. ŽK: 2:3 (Císař, J. Převrátil – Volf, Pich, Vakoč). Diváků: 150
Mirovice: Čejdík (46. Vlas) – Huleš, Mařík, Císař, J. Převrátil (92. Král), Vondrák (89. Mašek), J. Štochl, Husar, Peterka, M. Štochl, Kocourek
Milevsko: Hejl – J. Hadáček (65. Kálal), Marvan, Bártík, Volf, Souček, Kortan, F. Hadáček, Pich, Vakoč, Přibyl (87. Süsmilich)

Od úvodního hvizdu drželi míč na kopačkách hosté a dočkali se brzkého vedení. Ve 12. minutě nedokázal mirovický gólman Zdeněk Čejdík zkrotit snadný balon, ten propadl na zadní tyč, kde ho nekompromisně do sítě uklidil Ondřej Souček – 0:1. O chvíli později Milevsko slavilo podruhé. Po pravé straně potáhl míč nebráněný Tomáš Pich a ve vápně našel přesně Viktora Přibyla – 0:2. Celek trenéra Tomáše Smrčiny se rychlým vedením uspokojil a pustil do hry domácí. Ti snížili ve 20. minutě, kdy si odražený balon našel kanonýr Matěj Štochl a s přehledem zakončil – 1:2. O pět minut později už bylo srovnáno. Jan Císař přihrál Jakubu Převrátilovi, a ten prostřelil milevského brankáře Michala Hejla – 2:2. Do druhé půle vstoupili aktivněji fotbalisté Milevska a hned v úvodu nastřelili břevno. Domácí šli poprvé do vedení po hodině hry. Tomáš Vodnrák míč patičkou předal Michalu Hulešovi a ten povedenou přízemní střelou dokonal obrat – 3:2. Čtvrt hodiny před koncem si s hostující obranou pohrál Matěj Štochl. Mirovický snajpr na pravé straně obešel hned několik hráčů a naservíroval milimetrovou přihrávku Tomáši Vondrákovi – 4:2. Závěr utkání byl hodně rozkouskovaný a Milevsku už se nepodařilo vrátit do hry kontaktní trefou.