Fotbalisté Milevska zvládli vodní válku s Rudolfovem

MILEVSKO – Čtvrtá výhra v řadě! Fotbalisté Milevska v sobotním utkání 26. kola krajského přeboru prodloužili vítěznou sérii, kterou odstartovali doma proti Sezimovo Ústí a následně natáhli na hřištích Katovic a Oseku. Tentokrát porazili Rudolfov 1:0. Utkání ale připomínalo fotbal pouze v první půli, kdy domácí měli míč častěji na svých kopačkách, přečkali tyčku soupeře a krásnou brankou Koutníka ze 42. minuty se zaslouženě ujali vedení – 1:0. Po změně stran se ale nad Milevskem spustila průtrž mračen, na trávník začaly dopadat husté provazy vody, míč se zastavoval v kalužích a hra připomínala spíš vodní pólo. Boj o každý metr hřiště už žádný další gól nepřinesl.

Hosté čekají na vítězství už čtyři kola, vzduchotechnici naopak navlékli na šňůru vítězných zápasů čtvrtý korálek a svého sobotního soupeře navíc přeskočili v tabulce. Pokračují tak ve vynikajícím jarním tažení, kdy prohráli jediný zápas.

FC ZVVZ Milevsko – SK Rudolfov 1:0 (1:0). Branka: 42. F. Koutník. Rozhodčí: Peterka – Přibyl, Ťupa. DFA: Jan Hanzal. ŽK: 2–0 (Sedlák, F. Koutník). Přihlíželo 85 diváků.

O tom, jak to vypadalo po přestávce na trávníku, se můžete přesvědčit v přiloženém videu. Také diváci pokřikovali na rozhodčího, aby utkání přerušil, ale ten se rozhodl zápas dohrát za vytrvalého deště bez další přestávky.