Search
Close this search box.

MILEVSKO – Původně měli nastoupit proti divizním Katovicím, nakonec si zastříleli proti divizní osmnáctce Táborska. Fotbalisté FC ZVVZ Milevsko se po Pelhřimovu těšili s blížící se jarní částí krajského přeboru na další divizní prověrku. V Katovicích ale mají na divizní tým až nevídané personální problémy a tamní klub musel zrušit už třetí přípravné utkání v rámci letošní zimy. Manšaft kouče Tomáše Smrčiny si tak na poslední chvíli domluvil Táborsko U18, které mělo hrát původně proti milevskému staršímu dorostu. Tím se charakter zápasu pochopitelně výrazně změnil a vzduchotechnici měli po celý průběh převahu, ale přesto byli rádi, že si proti snaživému soupeři mohli zahrát. Zejména díky produktivnímu Kortanovi, který si za úvodní poločas připsal hattrick, si domácí brzy vytvořili pohodlný náskok a nakonec zvítězili tenisovým výsledkem 6:1.

Do konce přípravy Milevšťáci sehrají ještě dva přátelské zápasy proti Vimperku (sobota 2. března, 14) a Sezimovu Ústí (sobota 9. března, 10). Odvetnou část krajského přeboru odstartují v neděli 17. března na hřišti Strakonic.

FC ZVVZ Milevsko – FC Silon Táborsko U18 6:1

(4:1). Branky Milevska: Kortan 3, Petřík 2, J. Hadáček.

Sestava Milevska: Neužil – Pich, Vakoč, Marvan, F. Hadáček – Volf, Bártík – Souček, Kortan, Přibyl – J. Hadáček. Střídali Baštýř, Kotrba, Kálal a Petřík.