Možná až moc krutou porážku 0:3 utrpěli fotbalisté Milevska B v nedělním utkání jedenáctého kola krajské I. A třídy, ve kterém přivítali Sokol Sezimovo Ústí.

První polovina příliš šancí nenabídla, takže se zdálo, že domácí tým, který rozhodně nebyl favoritem, udrží příznivý bezgólový stav. Hosté pak ale ve 44. minutě využili nepozornosti a nedůrazu v milevské obraně, vedení jim vystřelil brankou do šatny Nikl – 0:1. Do druhé poloviny vstoupili Milevští aktivněji, zlepšili pohyb a měli i několik šancí na vyrovnání, ale góly dávali opět jen hosté, kteří udeřili ještě ze dvou protiútoků – 0:3.

Rezerva Milevska tak zůstává se šesti body poslední, naopak ústecký Sokol šlape na plné obrátky. Sezonu sice začal třemi prohrami, ale od té doby nebyl poražen, díky šesti výhrám a dvěma remízám se Barteskův tým prokousal už na čtvrtou příčku tabulky.

FC ZVVZ Milevsko B – TJ Sokol Sezimovo Ústí 0:3 (0:1). Branky: 45. Nikl, 76. Bartáček, 90. Kutner. Rozhodčí: Lovětínský – Havlík, Čmucha. ŽK: 0–2 (Matěj Kolář, Fák). Přihlíželo 70 diváků.