Fotbal: Milevští starší žáci Příbram v přípravě porazili. Mladší ji doslova rozstříleli

MILEVSKO – Starší a mladší žáci Fotbalového klubu ZVVZ v rámci přípravy na jarní část sezony pozvali k zápasům soupeře z Příbrami. Oba zápasy se odehrály v neděli v milevském sportovním areálu.

Jako první hráli na milevské umělce starší žáci, které trénují Martin Peták a Marian Miklavčič. Do poločasu se postaral o jednobrankové vedení domácích Šimon Král, po přestávce pak přidal ještě jeden gól. Brankou Příbrami kontroval Kapras a Milevsko tak odcházelo do šaten s vítězstvím 2:1.

Po halovém turnaji v milevské hale, kde starší žáci skončili čtvrtí a mladší vybojovali druhé místo, šlo o první přípravný zápas venku. V Milevských novinách prozrazuje trenér Peták, co je cílem pro jaro, jak byl se hrou v přátelském utkání spokojený a proč přijel právě soupeř z Příbrami. Představí se také střelec obou gólů a šikovný golman Petr Pešata, o kterého mají zájem v Písku.

V následujícím utkání si milevští mladší žáci, kteří jsou svěřenci kouče Jiřího Stejskala, otevřeli doslova střelnici a hosty z Příbrami rozstříleli 12:3. V milevském dresu hrála i dívka – Kristýna Matušková, a střelecky v závěru exceloval Josef Pokorný. Víc opět v Milevských novinách ve středu.

Ve fotoreportáži Iva Bukače jsou obě nedělní utkání.