Search
Close this search box.

Bez branek. Rozhodčí: Pečenka – Leiš, Kovařík. DFA: Vítězslav Tůma. ŽK: 3–2 (Kelbler, Černoch, Nehyba – J. Hadáček, Kálal). Přihlíželo 180 diváků.
Třebětice: Zejda – M. Kelbler, R. Nehyba, Novák, Trávníček, Tříletý, Chvátal, V. Švarc (83. Solař), Černoch, F. Nehyba, Cech (33. D. Kelbler, 90. P. Švarc).
Milevsko: Hejl – Pich, Vakoč, Marvan, Kotrba (88. Süsmilich) – Bártík, Kálal – Souček (75. Přibyl), Kortan, F. Hadáček – J. Hadáček.

Hlavní trenér Tomáš Smrčina
Měli jsme blíž k vítězství

Po průběhu utkání je pro nás bod spíš málo a jsme zklamaní, protože jsme byli lepším týmem a měli jsme blíž k vítězství. V Třeběticích je menší hřiště a bylo tam míň místa na kombinaci, ale přesto se nám dařilo držet míč a kombinovat i pod tlakem. Bohužel se nám nepodařilo žádnou z příležitostí ve finální třetině hřiště dohrát tak, abychom rozhodli v náš prospěch. Pokud budeme na každý gól potřebovat tři, čtyři tutovky, tak se každý zápas dost nadřeme. Navíc nás dost často zastavoval praporek pomezních. Je hezké, že držíme dál sérii neporazitelnosti, ale na to se moc nedíváme, důležitý je bodový zisk. Když se podívám na šest remíz, raději bych dvakrát prohrál a zbytek utkání vyhrával. Co se týče Třebětic, je to určitě jeden z lepších nováčků soutěže a jsou zaslouženě ve středu tabulky. Měli jsme je nakoukané, takže nás ničím extra herně nepřekvapili, ale chtěl bych je pochválit, že se snažili hrát fotbal. Není to jeden z těch soupeřů, kam přijedete a domácí se vás snaží akorát zbourat a jen nakopávají bez snahy hrát fotbal. I atmosféra v Třeběticích byla jedna z nejlepších v soutěži a jsou příjemným oživením soutěže.