Festival zahozených šancí. Rezerva hazardovala s výsledkem

Takové utkání se jen tak nevidí! Fotbalisté Milevska B, kteří se nedělním zápasem 25. kola pro letošní sezonu loučili s domácím trávníkem, si v první půli vytvořili zasloužený tříbrankový náskok. Na první pohled odevzdaně hrající vimperská obrana jim nabízela šance jako na zlatém podnose – 3:0. Po přestávce se ale domácí gólostroj zadrhl. Milevští začali zahazovat jednu příležitost za druhou, mnohdy se šancemi nakládali až lajdácky, a nejspíš tím urazili fotbalového Boha. Vimperští dvěma góly snížili, rázem ožili a vzduchotechnici se najednou museli strachovat o výsledek, ale nejtěsnější vítězství přesto uhájili.

FC ZVVZ Milevsko B – TJ Šumavan Vimperk 3:2 (3:0). Branky: 12. Sedlák, 43. Pěchota, 45. Mácha – 59. Vondrášek, 75. Samohejl. ŽK: 0–2 (Podskalský, Hrubý). Rozhodčí: Čmucha – Votava, Ťupa. Přihlíželo 40 diváků.

Milevsko B: Hron – Červenka, Mácha, Masopust, P. Komárek – Csanda (62. Kutil), M. Málek, Pinc, Pěchota (80. Hejl) – Sedlák, Šimák.

Vimperk: Wagner – Děd (22. Matoušek), Sedláček, Sýs (46. Hrubý), Psutka – Pankratz, Blahout – Podskalský (62. Šimandl), Samohejl, Pospíchal – Vondrášek.