Search
Close this search box.

Branky: 29. Petřík, 84. J. Hadáček – 17. Gažák, 45. Macák. Rozhodčí: Kaštánek – Smola, Petričák. ŽK: 0–2 (Hruška, Popovič). Přihlíželo 110 diváků.
Milevsko: Lalák – Pich (71. Martin Hejl), Vakoč, Marvan, Kotrba – Volf – Petřík (58. F. Hadáček), Bártík (62. Süsmilich), Souček (46. Kálal), Kortan – J. Hadáček.
Trhové Sviny: K. Brůha – Chromčák (72. Kolář), Hruška, Tomek, D. Brůha, M. Kodras, Macák, Valut (89. Popovič), D. Kodras, Gažák (93. Tuscher), Šafránek (92. Majer).

Trenér Milevska Tomáš Smrčina
Dostali jsme dva góly roku
Ztráta nás mrzí, ale myslím, že jsme si o ni možná koledovali za přístup, jak jsme nastoupili do druhého poločasu. První půle ještě splnila určité herní parametry, bohužel jsme tam dostali ze dvou střel dva góly roku. Ve druhé půli to byla bída, měli jsme hrozně těžký přechod přes střed hřiště. My máme pět střel ze 30 metrů a naopak v otevřených pozicích na vápně přihráváme. Třeba Adam Kotrba jde ze strany sám na bránu, na tréninku to desetkrát z deseti lobuje do gólu a teď hledáme přihrávku před prázdnou bránu. V některých fázích se bojíme to vzít na sebe. Možná na to ještě máme hodně mladý tým. Stejně jsme vyrovnali na 2:2 a ještě nám to vykopli z brankové čáry, přesto jsme dneska dva body ztratili. Takové zápasy bychom doma měli vyhrávat.