Search
Close this search box.

FC AL-KO Semice – FC ZVVZ Milevsko 1:3 (1:0). Branky: 13. J. Keclík – 75. a 86. Kortan, 52. Petřík. Rozhodčí: Dunovský – Nedvěd, Hanzlíková. DFA: Vítězslav Tůma. ŽK: 2–4 (Sádlo, Pšenička – Martin Hejl, Kotrba, J. Hadáček, Volf). Přihlíželo 150 diváků.
Semice: Vondrášek – J. Keclík, Sádlo (86. Peroutka), Listopad, Veleman (53. Linhart), Forman, Valach, Pšenička, Holub (3. Hrdlička), P. Keclík, Zborník (81. Šourek).
Milevsko: Lalák – Martin Hejl (46. Pich), Vakoč, Marvan, Kotrba – Volf – Souček, Bártík (64. F. Hadáček), Süsmilich (46. Petřík), Kortan – J. Hadáček (73. V. Baštýř).

Hlavní trenér Tomáš Smrčina
V první půli jsme hráli moc složitě
Hlavně jsme rádi za vítězný vstup do sezony. Neřekl bych, že panovala velká nervozita o přestávce, už v první půli jsme měli určitou převahu, ale pořád jsme chtěli hrát možná až moc složitě, hledali jsme furt nějaké prostrkávačky a končili v poslední třetině hřiště na obranném valu Semic. Nemohli jsme se do nich dostat a trošku jsme byli v křeči, neustále jsme je obehrávali, ale byl to stereotyp. I proto jsme se rozhodli o přestávce pro dvě změny, abychom na nic nečekali. Nakonec se to povedlo, zatímco my máme dobře naběháno a ještě jsme do hry poslali čerstvé síly, tak semickým klukům pomalu docházelo. Měli jsme dost šancí a zaslouženě výsledek otočili. Kromě tří gólů jsme šli třikrát sami na bránu a dvakrát nám hráči vykopávali míč z brány, když už byl gólman překonán. Jsme také všichni moc rádi za Dana Petříka, protože toho na konci přípravy moc nenatrénoval a začal na lavičce, ale vzal to perfektně a za správný konec. Jak herně, tak běžecky byl výborný a kromě důležitého gólu ještě minimálně další dvě šance připravil.