Search
Close this search box.

MILEVSKO – V přípravě na novou sezonou jsou také mladší dorostenci Milevska, u kterých došlo během letní přestávky k výměně realizačního týmu. Tomáš Smrčina s Janem Kozákem si totiž svou prací právě u mladšího dorostu vysloužili posun k A týmu, jejich manšaft pak převzal realizační tým v čele s Thai Vu Quangem. Druhé přípravné utkání sehráli mladí vzduchotechnici v sobotu na domácí umělce proti dorostu Jistebnice (I. A třída). Hrál se zápas dvou rozdílných poločasů, kdy v první půli Milevšťáci předvedli líbivý kombinační fotbal, svého soupeře přehrávali a zaslouženě vedli 1:0. Gól vstřelil z penalty Šimon Janouch – syn bývalého milevského kapitána Petra Janoucha, který se vrací do Milevska po třech letech právě z Jistebnice. Po změně stran ale milevský kouč udělal v sestavě několik změn, pošetřil i klíčové hráče a obraz utkání se úplně obrátil. Jistebnice už byla lepší, první gól ji nakopl a druhému poločasu dominovala. Zaslouženě tak nakonec otočila výsledek na konečných 1:4.

vítěze nastoupili vyjma dvou hráčů všechno fotbalisté, které od fotbalových začátků vychovával v Milevsku dobře známý Pavel Janouch. Ten s trénováním v Jistebnici skončil po minulé sezoně po dlouhých devíti letech.

Milevští mladší dorostenci teď hrají v sobotu 12. srpna přípravu doma s Dobříší, o týden později jedou ke generálce na Meteor Tábor a do sezony vstoupí v neděli 27. srpna doma s Prachaticemi.

FC ZVVZ Milevsko mladší dorost – 1. FC Jistebnice dorost 1:4

(1:0). Branka Milevska: Š. Janouch (pen.). Rozhodčí: Šika.

Sestava Milevska: Krejčí – Klicman, Cihlář, M. Hadáček, Hanák – Trachta, Švejda, Fořt – Šoule, Š. Janouch, Šťastný. Střídali M. Němeček, J. Němeček, Kovařík a Krause.