MILEVSKO – Utkání suverénních Dražic na hřišti předposledního Milevska B bylo na úvod jarní části áčkové skupiny krajské I. A třídy jednoznačnou záležitostí favorizovaných hostů. V první půli sice domácí Milevsko dobře bránilo a odolávalo převaze, takže inkasovalo jediný gól, ale po přestávce Dražice přidaly dvě branky v rozmezí tří minut a bylo hotovo – 0:3. Posledním gólem pak uzavřel účet zápasu v 65. minutě svou druhou brankou Jiří Štecher, zbytek utkání už se oboustranně jen dohrával. Trochu nezáživným fotbalem se ale nejspíš nechal ukolébat i hlavní sudí Jan Krčín, který několik ostrých zákroků Dražických buď vůbec neodpískal, nebo neocenil podle pravidel jasnou žlutou kartou. Vrcholem pak bylo přehlédnutí evidentního faulu dražického Šimona Schloffa, který ve vápně zezadu podrazil unikajícího Jaroslava Patáka, což uznala i dražická lavička.

„Vždyť žádnou pomoc nepotřebujou, jsou jasně lepší, tak o co ti jde,“ rozčilovali se na rozhodčího v trochu nervózním závěru domácí příznivci. Zároveň ale museli sportovně přiznat, že Dražice zvítězily naprosto zaslouženě rozdílem třídy. Milevsko B zůstává předposlední a v příštím kole hraje derby na hřišti Bernartic. Dražice si před domácím zápasem proti Sokolu Sezimovo Ústí ještě navýšily náskok v tabulce, protože druhé Bernartice jen remizovaly s Hradištěm 0:0.

FC ZVVZ Milevsko B – TJ Dražice 0:4 (0:1). Branky: 49. (pen.) a 65. J. Štecher, 21. Horka, 51. Kromka. ŽK: 1–0 (D. Milaberský). Rozhodčí: Krčín – Kroutl, Hučín. DFA: Michal Řezáč. Přihlíželo 60 diváků.