Search
Close this search box.

Vimperk/Volyně – Starší dorost 4:0.
Do prvního poločasu jsme vstoupili skvěle a 15 minut jsme soupeře nepustili k ničemu, pak přišla v 16. minutě naše chyba v obraně a hosté vedli 1:0. Po gólu se hra vyrovnala a fotbal se hrál nahoru dolu, měli jsme z toho dobrý pocit. Do konce 1. poločasu jsme nedokázali vyrovnat a vyhořeli jsme v koncovce. Do druhé půlky jsme šli, že utkání otočíme, ale bohužel tento zápas nezvládl rozhodčí! Hra byla stále přerušená a my jsme se už nedostali do zápasu. Inkasovali jsme ještě třikrát. Přesto všechny kluky chválím a chceme plně bodovat ve středu na Slavii v ČB.

Vimperk/Volyně – Mladší dorost 2:0 (1:0)
Vlastimil Poucha, trenér mladšího dorostu: Bohužel jsme rychle inkasovali branku a zápas ovlivnila červená karta v půlce prvního poločasu. Přesto že jsme dohrávali v 10 lidech chtěl bych kluky pochválit jelikož se naše výkony zvedají. Ve středu jedeme na Slavii a budeme chtít první body.