Search
Close this search box.

MILEVSKO – Klíčový zápas plný zvratů nezvládli a jsou namočeni v sestupovém pásmu! Jedno z nejdůležitějších utkání jarní části krajského přeboru sehráli starší dorostenci Milevska tuto sobotu, kdy hned ve své domácí premiéře hostili poslední Lokomotivu České Budějovice. Milevští jsou třetí od konce, na Lokádu měli náskok pěti bodů a ten chtěli co nejdříve navýšit, aby se vzduchotechnici nemuseli strachovat o záchranu krajské soutěže. Opak je ale pravdou. Po bláznivém zápase plném zvratů, ve kterém domácí dvěma góly během tří minut otočili na 3:2, aby nakonec po další otočce trestuhodně padli 3:4, se odstup snížil už jen na dva body. Milevsko je tedy namočeno v boji o udržení a jarní část si výrazně zkomplikovalo. Nyní jedou starší dorostenci na hřiště vedoucího Veselí nad Lužnicí.

Starší dorost – 30. března: Milevsko/Sepekov – Lokomotiva ČB 3:4 (1:1). Branky: 35. Jenšík, 67. Turek, 69. Kaleja – 37. a 71. Vobr, 52. Dudy, 88. Tomáš.

Mladší dorost – 30. března: Milevsko/Sepekov – Lokomotiva ČB 2:6 (1:3). Branky: 30. Janouch, 75. Švejda – 11., 32. a 74. Novotný, 37. Straka, 47. Ouředník, 50. Fiala.

Program milevských družstev na příští víkend

Starší dorost: Veselí / Suchdol – Milevsko / Sepekov (neděle 7. dubna, 10)
Mladší dorost: Veselí / Suchdol – Milevsko / Sepekov (neděle 7. dubna, 12.15)
Starší žáci: Milevsko / Sepekov – Dačice / Nová Bystřice (neděle 7. dubna, 12)
Mladší žáci: Milevsko / Sepekov – Dačice / Nová Bystřice (neděle 7. dubna, 14)