Dorostenci Milevska ve zkráceném utkání stihli nasázet Čížové sedm branek

MILEVSKO – Starší dorostenci FC ZVVZ Milevsko, kteří byli před vypuknutím koronavirové pandemie na čele krajského přeboru, si na letní přípravu naplánovali tři zápasy proti dospělým týmům. Jako první dnes dorazila Čížová, kde se po odchodu opor a odhlášení z celostátní divize buduje pod koučem Rostislavem Grossmannem nový tým pro nejnižší krajskou soutěž. Čížovští kvůli parnému počasí požádali už před začátkem o lehké zkrácení obou poločasů. Nakonec se tedy hrálo něco přes 80 minut, přesto běhaví dorostenci stihli nasázet nováčkovi krajské I. B třídy sedm branek a vysoko vyhráli. Hattrickem se blýskl Dvořák, za hosty vstřelil obě čestné branky Holec.

Příští sobotu 8. srpna hrají dorostenci v Sepekově (17) a generálka je čeká v neděli 16. srpna na hřišti Chyšek (15). Do krajského přeboru pro sezonu 2020–21 vstoupí v neděli 23. srpna na Meteoru Tábor.

FC ZVVZ Milevsko st. dorost – TJ Sokol Čížová A 7:2 (3:0). Branky: M. Dvořák 3, Martin Mladý, Král, Pich, vlastní – Holec 2. Rozhodčí: Z. Pávec.