Close this search box.

St. dorost:
Český Krumlov – FC ZVVZ Milevsko
4:1 (4:0) – branka Kodad

Bohužel jsme prospali celý první poločas a soupeř nás potrestal čtyřmi góly. V kabině jsme si jasně řekli, že druhý poločas musí vypadat diametrálně jinak, protože jinak to bude ostuda. A musím říct, že obraz hry se úplně změnil a najednou jsme soupeře začali přehrávat. Mohli jsme se vrátit do hry kolem 65. minuty, kdy jsme měli k dispozici penaltu, ale neproměnili jsme. Věřím, že když bychom snížili na 4:2, tak by soupeř měl ještě velké problémy.
Vím, že kvalitu v týmu máme, ale každý zápas se musí odmakat na 100%, protože nikdy to samo od sebe nepůjde.

Ml. dorost:

6:1 (2:0)

Výsledek vypadá, jakobychom jeli k prvními týmu na výlet, ale nemyslím si, že by odpovídal obrazu hry. Stejně jako před týdnem jsme si v úvodních minutách vytvořili několik velkých šancí, které jsme nedokázali proměnit. Ve třicáté minutě jsme měli 4 žluté karty, z toho 3 byly naprosto zbytečné. Do přestávky dostal Pavel Kaleja druhou žlutou (která byla nepochopitelná ze strany rozhodčího) a my místo přesilovky jdeme do kabin za stavu 2:0 pro domácí ve srovnaném počtu 10 na 10. Začátek druhé půle nám opět vyšel, snížili jsme na 2:1 a byli velmi aktivní, pak bohužel dostaneme gól na 3:1 a úplně se z toho sesypeme. Místo zvýšení tempa hry jsme úplně přestali hrát a byli jsme potrestáni dalšími dvěma góly během následujících 2 minut. V tu chvíli jsme ztratili veškeré naděje na solidní výsledek a body. Musíme zlepšit naše mentální a morální nastavení, protože kvalitu máme.