St. dorost:

Čtyři Dvory – Milevsko 3:0 (3:0)

Krahula – Dušek, Buriánek, Peterka, Samec – Law, Hronek, Turek, Kodad – Jenšík, Veselý.
Střídali – Hubáček, Hadáček, Sivák, Fořt

Dnešní prohra je těžko pochopitelná. Celý první poločas soupeře tlačíme, máme spoustu šancí, ale v posledních týdnech nemáme ani potřebné štěstí a nedotlačíme do brány ani 100% tutovky a naopak góly soupeři opět darujeme vlastními chybami. Herně to nevypadá vůbec zle, ale musíme zlepšit produktivitu a s tím přijdou i body.

Ml. dorost:

Čtyři Dvory – Milevsko 3:2 pp (2:2)

Góly: Hubáček, Fořt
Ze začátku to vypadalo, že jsme dobře navázali na výkon z minulého týdne a dostali se do vedení. Pak jsme inkasovali 2 branky z laxnosti a nepozornosti. Do půle jsme stihli srovnat a šli jsme do kabin za stavu 2:2. V druhé půli jsme si vytvořili spoustu šancí my i soupeř. Nám i soupeři chybělo trochu štěstí a remíza byla objektivně férovým výsledkem. Nakonec jsme prohráli v penaltovém rostřelu, který je prostě loterie. Teď musíme nabrat síly, protože pozítří hrajeme znovu venku, konkrétně na Hradišti.